Menu

M&S Klub

Pravidlá členstva v Klube si môžete stiahnuť a vytlačiť tu. Ak máte záujem byť členom Klubu Marks & Spencer tu si môžete stiahnuť a vytlačiť registračný formulár. Vyplnený formulár prosím prineste do ktorejkoľvek predajne Marks & Spencer, kde Vám následne bude vydaná členská karta.

 Pridajte sa do Klubu a využívajte výhody po celý rok:

  • špeciálne akcie, eventy pre člena Klubu
  • exkluzívne ponuky
  • zľava až 10 % na všetko
  • informácie o nových produktoch
  • členstvo v Klube je časovo neobmedzené a zadarmo
  • osobný prehľad bodového konta

 

*S účinnosťou od 24.11.2011 sa za nákupy v obchodoch Marks & Spencer mimo Slovenskej republiky nezískavajú žiadne body.

Aktualita o českom vernostnom programe: V prípade, že máte českú vernostnú kartu, nie je naďalej možné ju používať pri nákupoch na Slovensku. Prechodom na nový systém kariet v ČR sa stav bodov na starých českých kartách vynuloval a tieto karty už nie sú funkčné. Navštívte prosím najbližšiu pobočku Marks & Spencer na Slovensku, kde Vám po vyplnení registračného formulára vystavia novú slovenskú kartu. Klienti, ktorí nakupujú v Čechách i na Slovensku,  môžu mať dve vernostné karty – jednu českú (pre nákupy a získavanie bodov v ČR) a jednu slovenskú (pre nákupy a získavenie bodov v SR).

Členovia Klubu Marks & Spencer si tu môžu obratom zistiť aktuálny stav svojich bodov, výšku zľavy, dáta sledovaných období a tiež prehľad svojich nákupov, ktoré ste uskutočnili od začiatku svojej registrácie. Pre zobrazenie výpisu prosím vyplňte všetky políčka. Systém rozlišuje veľké a malé písmena a diakritiku.